OPETTAJAT

Kaikki sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@popjazz.fi

Afaneh-Haanpää Jasmin

Trumpetti / Amp / Big Band / soitinvalmennus

Ahlsved Jenni

Laulu / Amp

Ahlsved Marja

Amp / Piano

Alanen Jyrki

Piano / Amp

Anttila Reijo

Piano

Ben-Yehuda Aviv

Percussiot

Bergström Tarja (äitiyslomalla)

Musiikkileikkikoulu

De La Cruz César

Englanti / Espanja

Dominis Robert

Piano / Yhtyeet

Gummerus-Putkinen Annika

Huilu / Amp / Soitinvalmennus

Haanpää Mikko

Pasuuna / Big Band / Soitinvalmennus

Hautala Tuomas (vanhempainvapaalla)

Amp / Piano / Soitinvalmennus

Heikkilä Markku

Rummut / Amp

Hietamäki Petteri

Saksofoni / Amp

Hjelt Elina

Laulu

Hostein Marko

Sähkökitara / Amp / Soitinvalmennus

Isoaho Mauri

Teoria

Isotalo Janne

Piano / Amp / Soitinvalmennus

Itäpelto Vili

Piano

Kankare Säde

Äidinkieli, Suomi

Kari Olli

Harmonikka / Amp / Soitinvalmennus

Kauppinen Kaisa

Musiikkileikkikoulu

Kautto Iiro

Sähköbasso / Kontrabasso

Keitel Michael

laulu / Amp

Kentala Petri

Rummut / Amp / Soitinvalmennus

Kohonen Laura

Musiikkileikkikoulu

Koivula Antti

Laulu

Korhonen Jouko

Piano

Kotola Iina

Bändipaja / Piano / Soitinvalmennus

Kulokari Raila

Saksofoni

Laakso Kari

Yrittäjyys / Rummut

Lamminmäki Hannu

Pasuuna / Soitinvalmennus

Leppänen Leevi

Rummut / Yhtyeet

Lerche Peter

Kitara

Marjanen Tiia

Laulu / Amp

Merivirta Jasse

Piano / Amp

Multanen Mari

Laulu

Murtoniemi Mikko

Musiikkiteknologia

Paju Tommi

Musiikkiteknologia

Pennanen Keijo

Sähkökitara / Yhtyeet

Putkinen Yrjö

Sähkökitara

Rautiainen Lotta

Laulu / Amp

Renko Markku

Trumpetti / Big Band / Amp / Soitinvalmennus

Rihu Juulia

Musiikkileikkikoulu

Romberg Elna

Laulu / Amp / Ruotsi

Ryökkynen Pasi

Sähköbasso / Musiikkitieto / Amp / Soitinvalmennus

Saarikoski Nelli

Laulu / Amp

Santavuori Maria

Laululyriikka

Saukko Antti

Sähköbasso / Musiikkiteknologia

Snellman Antti

Saksofoni / Soitinvalmennus

Suhonen Paula

Huilu / Soitinvalmennus

Suhonen Seppo

Rummut / Yhtyeet

Suvela Matti

Musiikkiteknologia

Säily Mika

Rummut / Yhtyeet

Tanninen Juha

Rummut / Amp

Thomsson Frans

Saksofoni / Soitinvalmennus

Tiittanen Sampo

Sähköbasso / Amp / Soitinvalmennus

Wahlström Kristian

Sähkökitara

Vainikainen Tommi

Rummut